Temsa

Temsa satmak

Temsa satmak

Temsa 1968 yılında Türkiye’de kurularak yurt dışına ihracat yapan bir otomotiv şirketidir. Sabancı Holding tarafından kurulan Temsa, otobüs, kamyon, minibüs klasmanında araçlar üretmektedir. Öyle ki şehirlerarası yolculuklar için tasarlanmış Safir, midibüs Prestij, Amerika’da kullanılan TS35 ve TS30 ile Avrupa’da kullanılan Avenue model otobüsler Temsa bünyesinde üretiliyor. Kuşkusuz ülkemizde en çok kullanılan otobüs ve minibüs markası olma özelliğini taşıyor. Bu bağlamda gerek işletmeciler için gerekse şoförler için çok zengin bir ikinci el pazarı bulunuyor. En büyük otobüslerden ufak minibüslere kadar birçok detaylı araç bulunabilir.

Temsa satmak için karşınıza iki seçenek çıkması gerekiyor. Araç arayan bir şoför ya da bir taşımacılık firması çıkmasını beklemelisiniz. Ya da bunları bir kenara bırakarak firmamıza başvurmanız halinde elinizde bulunan Temsa aracı satın alabiliriz. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizinle görüşerek sizi görüşmeye davet edecekler. Bu görüşme esnasında aracınızı bir eksper hizmetine tabi tutacağız. Eksper öncesi telefon görüşmesiyle aldığınız fiyat bu eksper işlemiyle netleşecek diyebiliriz. İster 60 kişilik otobüs olsun, ister 20 kişilik minibüs. Firmamız tüm Temsa araçları almaktadır. Uzman kadro ve profesyonel bir hizmet anlayışı çerçevesinde size en uygun ikinci el alım satım hizmetini sunmak için çabalıyoruz. Tek temennimiz sizin aracınızı satarken ya da yen araç alırken sıkıntı yaşamamanız.

Temsa Nakit Satmak

Temsa nakit paraya satmak için firmamıza başvurduğunuzda işlemleriniz en kkısa sürede halledilmek üzere işleyişe alınır. Uzman personelimiz aracınızı satmaya karar verdikten sonra en geç 1 saat içerisinde tüm detayları hallederek satış işlemini gerçekleştirir. Bu süre sizin için oldukça kısa gelebilir. Ancak biz müşterilerimizi bekletmemek için tüm detayları düşünerek hareket ediyoruz. Hal böyle olunca tüm işler rayında gidiyor. Genellikle okul, işyeri ve benzeri kuruluşların servislerini çeken bu firmaların bazen araç ihtiyacı oluyor ve toplu satışlar mevcut hale geliyor. Fakat bireysel olarak bu satışı yapmanız imkânsız. O yüzden piyasada ki en yüksek fiyat garantili ikinci el araba alım satım hizmetimizden yaralanarak kısa sürede işlerinizin çözülmesini sağlıyoruz. Dilerseniz arabanızın karşılığı olan değeri elden nakit olarak sunarken dilerseniz banka havalesiyle gönderiyoruz.

Temsa Hemen Satmak

Temsa hemen satmak için sunduğumuz hizmet tüm satış işlemlerinin koşulları yerine getirildikten sonra tamamlanıyor ve aracınızı satmış oluyorsunuz. Bu noktadan sonra eğer daha iyi bir taşıyıcı araç almak istiyorsanız belirtmeniz dahilinde uzman danışmanlarımız size alım konusunda da maddi ve bilgi olarak bilgi verecekler. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bir ikinci el araba alım satım firması çok mu zor? Artık hayatınızda alım satım işlerinizi kolaylaştıracak olan firmamız var. Araba satım ve alım işlemlerinin olumsuz yönlerini ortadan kaldırarak size özel hissetmenizi sağlayacak bir deneyim vadediyor. Aracınız bizim aracımızmışçasına değerli.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat