Aracımı Satmak İstiyorum Ankara

Aracımı satmak istiyorum Ankara‘dan fakat hızlı ve güvenli şekilde nereye satabilriim diye düşünenler var ise, sadece 30 dakika’da aracınızı bize satabilirsiniz. Hızlı ve güvenli araç satışı için sizlere kurumsal firma güvencesi şemsiyesi altında araç alım hizmeti veriyoruz.

Ankara’nın Tüm İlçelerinden Araç Alıyoruz.

Bize Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle araba alan galerileler olarak bize ulaşmanız durumunda hemen aracınız için Nakit alım teklifi hazırlanacaktır.

Bize gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere Nakit alım teklifi hemen sunacağız. Daha sonra teklifimiz kabul ederseniz bulunduğunuz noktaya gelerek ücretsiz ekspertiz yapacağız. Dilediğiniz herhangi bir Noter’de aracınızın satış işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Aracınızın ödemesini satış aşamasında gelindiğinde banka hesabınıza ve dilerseniz Nakit olarak el’den ödeme seçenekeleri ile de sizlere hizmet veriyor olacağız. Paranızı teslim almadan kesinlikle arabanızın satışını bize vermeyeceksiniz. Aracınızın 2000 model ve üstü yıllarda üretilmiş olması gerekmektedir. Son olarak kredili araçların alımı, vergi borcu olan araçlarında alımını yapmaktayız.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat