Kia

Kia satmak

Kia satmak

Kia 1944 yılında otomobil üretimine başlayarak Güney Kore’nin ilk otomotiv firması olma özelliğini taşımaktadır. 1990’lü yılların sonuna kadar klasik çizgisini bozmayan ve geniş bir Pazar hacmi yakalayamayan Kia sonrasında Hyundai ve Chrysler ortaklığında satın alınarak yeni bir vizyon ile üretimine devam etmiştir. Daha gelişkin iç donanım ve daha şık dış dizayn sayesinde daha geniş bir müşteri portföyüne hitap eden Kia günümüzde halen faal olarak üretime devam ediyor. İkinci el piyasası durgunken 2007 sonrası üretmeye başladığı şık modellerle canlanan Kia, bu canlanmayı birazda yüksek hedeflerine bağlıyor. 2007-2014 arası birçok platformda reklam konusunda ciddi bir bütçe ayıran marka günümüzde dünyadaki en başarılı 5 otomotiv şirketi arasına girmeyi hedefliyor.

Kia nakit paraya satmak

Kia satmak için pazarda söz sahibi olan bir firmayla çalışmanız gerekiyor. Aksi halde aracınızı büyük ihtimalle hiç pahasına satmış olabilirsiniz. Çünkü Kia gerek iç donanım gerekse dış görsellik açısından oldukça iyi pozisyonlarda araç üretiyor. Aynı zamanda motor konusunda birçok markayla yarışabilecek düzeyde başarılı çalışmaları mevcut. 2015 yılında motor üzerine çalışmalarını hızlandıran ve enerji anlamında daha geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürdüğü için ikinci el piyasası için önemli bir faktör. Aracınızı satarken hızlı ve sıkıntı yaşamadığınız bir araç alım satımı yaşamak istediğinizi biliyoruz. Biz bu yüzden yıllardır hizmetimiz dahilinde müşterilerimize bunu yaşatmanın haklı gururu içindeyiz. Size sunduğumuz müşteri danışmanı sayesinde aracınızın özellikleri kapsamında ne kadar fiyata satılabileceğini öğreniyorsunuz. Size verdiğimiz değer piyasa bazında en yüksek değerdir. Kia nakit paraya satmak konusunda en ciddi alıcının bizler olduğunu unutmamalısınız. Bizi tercih etmeniz için sadece fiyat değil birçok etkeni sizlere sunmaktayız.

Kia satmak

Kia hemen satmak için tüm gerekli alt yapıyı hazırladık. İşlemlerinizin en kısa zamanda yapılması adına uzman bir kadro ve planlı bir programla çalışıyoruz. Bu sayede değerli vaktinizi resmi işlerle harcamaktan kurtuluyorsunuz. Bize ulaştıktan sonra aracınızla beraber sizi misafir ediyoruz. 10 dakika civarında sürecek olan eksper hizmetimiz aracınızın tüm detaylarını ortaya döküyor. Buna bağlı olarak vermiş olduğunuz bilgilere ekstra bir durum teşkil etmezse sunduğumuz fiyat üzerinden aracınızın alım işlemini gerçekleştiriyoruz. İşlerin bu kadar hızlı gerçekleşmesi yeni alacağınız araç için size avantaj sağlarken aracınızı problemsiz bir biçimde satmanıza da olanak veriyor.

Kia satmak için başvurularınızı ister telefon kanalından isterseniz internet üzerinden yapabilirsiniz. Direk servisimize gelerek size ikram edeceğimiz içeceğinizi yudumlarken bizde bu işlerle uğraşabiliriz. Tüm bu hizmetleri size 7 gün 24 saat sunan bir firma olarak yılların verdiği deneyimi sizin kârınıza kullanıyoruz. Hızlı, güvenli ve Kia aracınızın tam değerinde bir ikinci el alım satım hizmetiyle size büyük bir fırsat sunuyoruz. İkinci el araba alım satım konusunda güvenebileceğiniz tek adresiz.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat