Ford

Ford satmak

Ford satmak

Ford aslında dünyanın en çok tercih edilen ve en çok bilinen araç markasıdır. 1903 yılından bu yana Ford Motor şirketi adı altında üretimi devam eden araçlar 200den fazla ülkeye pazarlanmaktadır. Dünyanın her bir köşesinde Ford görmek mümkündür. Bununla birlikte geniş servis ağı, model zenginliği, elde edilebilir fiyatlar sunduğu hizmetlerin başında geliyor. Ford Motor şirketi bünyesinde aşina olduğumuz çok büyük markalar var. Örneğin Land Rover Hint şirketi Tata’ya satılmıştır. Volvo’da Çin menşeili Gleey firmasına satılmıştır. Hali hazırda Ford bünyesinde Aston Martin, Mercury ve Lincoln yer alıyor. Ayrıca en lüks otomobil markalarından biri olan Jaguar’da Ford tarafından satılmıştır. Ford’un ikinci el alım satım piyasası da oldukça hareketlidir.

Ford nakit paraya satmak

Ford satmak için geniş bir pazarda yer alacağınızı söylemekte fayda var. Özellikle Ford için kaptan gemi motifini taşıyan Focus, Fiesta, Mondeo gibi modellerin sayısı oldukça fazla. Buna ek olarak Ford her sene tüm modelleri için yeni kasalar üretir. Bir önceki kasasını makyajlayarak çağın getirisine ayak uydurmasını sağlayan şık dizayn Ford için olmazsa olmaz denilebilir. Her zaman ilginç tasarımlara açık bir marka olmuştur. Eğer Ford sahibiyseniz bunların tümünü biliyorsunuzdur. Ford nakit paraya satmak için gireceğiniz tüm dertleri boş vererek bizi arayabilirsiniz. Size uzman kadromuzla ikinci el piyasasına hakim bir biçimde öneriler sunarak aracınızı satın alabiliriz. Bize ulaştığınızda aracınız hakkında sizden bilgi alacak olan özel müşteri temsilcimiz aracınızın durumunu değerlendirecektir. Akabinde hızlı bir biçimde işlemlerinizin gerçekleşmesi için derin bir çaba harcayan ekibimiz her şeyi zamanında yaparak hızlı ve güvenli satışı mümkün kılacaktır.

Ford satmak

Ford satmak ikinci el piyasasında kolay gibi gözükebilir. Sonuç itibariyle oldukça bilindik bir marka ve alıcısı her zaman bulunabilir. Ancak Ford aracınızı değerinde satmak tamamen uzmanlık gerektirir. Bu hizmeti size verirken görüştüğünüz müşteri temsilcimizin rolü çok büyük. Size arabanızın nitelikleri hakkında yönelttiği sorular ve aldığı cevaplar dahilinde bir tutar çıkartacaktır. Bu fiyat aralığı piyasa bazında düşünüldüğünde aracınız için en yüksek değerdir. Bu konudan emin olabilirsiniz. Ardından yüz yüze görüşmek için sizi davet edeceğiz ve aracınız için 15 dakika almayan bir eksper işlemi uygulayacağız. Eğer verdiğiniz bilgiler dahilinde özellikleri aracınızı yansıtıyorsa size sunduğumuz teklif doğrultusunda alım satım işlemlerine hemen başlayabiliriz.

Ford hemen satmak için tüm şartları yerine getiren firmamız size zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak. İşlemleriniz 40-50 dakika aralığında çözülürken dilerseniz bünyemizde bulunan araçları inceleyebilir ikinci el araba alım konusunda destek alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet için 7 gün 24 saat bize ulaşabilir detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ford gibi büyük markalarda ikinci el araba sektöründe oluşan geniş fiyat aralıklarını lehinize çevirmek için uzun yıllar boyunca fiziki şartlarda size hizmet ettikten sonra, artık tek tık kadar yakınınızdayız.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat