Hemen Aracımı Satmak İstiyorum | hemenotosat.com

Aracımı satmak istiyorum acil Nakit paraya ihtiyacım var dediğiniz anda arabanızı satamayabilirsiniz. Araba satmanın ne kadar meşekatli bir süreç olduğunu hemen hemen her araç sahibi bilmektedir. Arabalar hakkında, arabanmı var derdin var diye halk arasında tatlı espri konusu olsada, hepimizin ciddi anlamda ihtiyacı olduğu gerçeğinide göz ardı edemeyiz. Kimileri araba’sız yaşayamayacığını söylerken, kimileride araba için olsada olur olmasa olur mantığını gütmekte. Kabul etmek gerekirki arabalar bizim hayatımızın olmazsa olmaz araçlarından bir tanesi belkide en önemlisi. Aracınızı satmak aşamasında nasıl bir süreç izlemeniz gerektiği noktasında sizlere önemli bir kaç bilgi vermek istedik.

Aracımı Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle aracınızı  hem resmi hemde fiziki anlamda satışa hazır hale getirmelisiniz.

Resmi anlamda nedir ? diye soranlar için : 2.el araba satış işlemleri sadece Noter aracılığı ile yapılmaktadır. Noter’de aracınızı satış işlemlerini bir başka kişi yapmak yani devr etmek için bazı yükümlülükleri ve şartları yerine getirmelisiniz. Bunlar Nedir ? Aracınızın üzerine banka, vergi, haciz gibi satışına mani olacak hak mahrumiyetlerinin olmaması gerekmektedir. Aracınızın mevcut vize’si (muayenesi) olması ile birlikte, trafik sigortasının olması gerekir. Ruhsatınızda teknik bir hata (şase eksik yazılması veya evlenmiş boşanmış kişilerin soy isim uyuşmazlığı) gibi hataların olmaması gerekir. Aracımı satmak istiyorum dediğinizde bu detayları mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde noter’de aracınızı devr yapamazsınız.

Aracınızı Satmak İçin Hazırlayın

Aracınızı satmak için mutlaka bir takım kontrolleri yaptırmanız  gerekir. Bunlar nelerdir diye soracak olursanız, ilk olarak ekspertiz ve detaylı iç dış temizlik varsa dış aksamında kaportasında ezik göcük ve çiziklerin onarımı gibi. Bu kontrolleri yaptırıp aracınızın durumunda emin olduktan sonra artık aracınızı satmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Daha Sonra aracını uygun bir yer bulup detaylı resimlerini çekmeniz gerekmektedir. Resimlerin doğru bir ışıkta çekilmesi çok önemlidir. Unutmayınki alıcılar aracınız hakkında karar vermeleri için resim çok önemlidir. Daha sonra internet üzerinden satmak isterseniz uygun bir ilan oluşturup ilan açıklaması çok uzun olmamak kaydı ile detaylıca bilgileri girin. Artık aracınızı satmak için müşteri beklemeye başlayabilirsiniz.

Aracımı Satmak İstiyorum Ne Kadar Eder ?

Aracınızın fiyatını otomatik fiyatlandırma sistemlerinden öğrenebilirsiniz fakat bu sizin için ne kadar sağlıklı bir bilgi olur tartışılır. Bir aracın gerçek satış bedelini ilan siteleri veya otomatik araç fiyatlandırma sistemlerinden değilde, o aracın emsallerinin satıldığı bir bayi yada galeri ile iletişime geçip aracınızın gerçek değerini öğrenebilirsiniz. Bizler araçlarınıza teklif verirken daha önce aynı aracın güncel satış rakamlarını bilerek sizlere nakit alım teklifi yapmaktayız.

Aracımı Hemen Satmak İstiyorum

Aracınızı hemen satmak için Türkiye’nin en hızlı araba alım sitesi olan hemenotosat.com adresine hoşgeldiniz. Bizdeki araç alım süreçleri ışık hızında ilerler ve kesinlikle herhangi bir pürüzle karşılaşmadan araç satın alma işlemlerinizi sonuca ulaştırıyoruz. Amacımız aracımı hemen satmak istiyorum diyen araç sahipleri aynı şekilde hemen Nakit alım yapmak ve bu süreci hızlı, kolay, pratik şekilde sonuçlandırmaktır. Sizde aracınızı hemen satmak için bize şimdi ulaşabilirsiniz.

Kredili Aracımı Satmak İstiyorum

Kredili aracınızı satmak istediğinizde siz sorlu bir süreç bekliyor olacak. Kredili aracı iki şekilde satabilirsiniz. İlki :  Kredi takstiti olan bir aracın satılabilmesi için kalan takstilerin hepsinin erken ödeme yapılarak kapatılması ve aracın üzerindeki rehin kaldırılarak aracın noter’den satılabilmesi, İkincisi ise : Kalan taksitlerin yeni alıcı ve ilgili bankanın kabul etmesi durumunda aracı borçlarının aktarılarak satılması söz konusu olabilir. Her iki satış sürecide oldukça sancılı ve sorunlu bir süreç Kredi taksiti devam eden aracı malesef hiç bir kuruluş yada araç binicisi almayacaktır. Kredili aracımı satmak istiyorsanız bizlere hemen ulaşarak kredili aracınız için bizden teklif isteyebilirsiniz.

Engelli Aracımı Satmak İstiyorum

Engelli araç satış sürecide yine aynı şekilde kredili araç satış sürecine benzerlik göstermkte. Engelli aracı satışı  iki şekilde yapılmaktadır. 5 yılı dolan engelli araç satışı, Birde 5 yılı dolmadan engelli araç satışı diye sınıflandırabiliriz. 5 yılı dolan engelli araçların satılması oldukça basit. Sadece ruhsat değişimi yapılarak araç normal araca çevrilir ve satışı gerçekleşir. 5 yıl dolmadan engelli aracımı satmak istiyorum dediğinizde ise, vergi dairesine Ötv ödemesi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra trafik tescil işlemleri ve diğer işlemlerin ardından satışı yapılabilir. 5 yılı dolmadan engelli aracını satmak isteyenleri sayfamıza bekliyoruz.

Aracımı Nakit Satmak İstiyorum

Aracını satarken ödemesini hemen satışta almanız çok önem arz etmektedir. Aracınızı sattığını kişi veya kurumlara bu konuyu önceden görüşmenizi tavsiye ederiz. Aracımı nakit satmak istiyorum diye önceden belirmeniz sizin için doğru bir söylem olacaktır. Çünkü bazı firmalar nakit ödeme yapmadığı için hatta aynı gün bile ödeme yapmayan firmalar var. Bizde ise önceden söylemeniz durumunda ödemenizi Noter’de Nakit olarak yapabilir. Siz aracınızı nakit paraya satmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Detaylarla Uğraşmadan Aracınızı Bize Satabilirsiniz

Bizler sizlerin bu tip detaylarla uğraşmamaması için burada sizlerin aracını satın almak için beklemekteyiz. Aracımı satmak istiyorum fakat vaktim yok zaman kaybı yaşamak istemiyorum acil nakit paraya ihtiyacımda var aracımı nasıl satarım insanlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız hemen şimdi bize ulaşarak aracınızı satabilir paranınız hemen nakit alabilirsiniz. Aracınız üzerinde banka hacizi, vergi borcu gibi borçlarıda kapatıp aracınızı satın alıyoruz. Hiç çekinmeden bizi arayabilir whatsap’tan yazabilir veya sitemizdeki formdan ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat