Aracımı Hızlı Ve Uğraşmadan Satmak İstiyorum

Aracımı satmak istiyorum acil Nakit paraya ihtiyacım var dediğiniz anda arabanızı satamayabilirsiniz. Araba satmanın ne kadar meşekatli bir süreç olduğunu hemen hemen her araç sahibi bilmektedir. Arabalar hakkında, arabanmı var derdin var diye halk arasında tatlı espri konusu olsada, hepimizin ciddi anlamda ihtiyacı olduğu gerçeğinide göz ardı edemeyiz. Kimileri araba’sız yaşayamayacığını söylerken, kimileride araba için olsada olur olmasa olur mantığını gütmekte. Kabul etmek gerekirki arabalar bizim hayatımızın olmazsa olmaz araçlarından bir tanesi belkide en önemlisi. Aracınızı satmak aşamasında nasıl bir süreç izlemeniz gerektiği noktasında sizlere önemli bir kaç bilgi vermek istedik.

Aracımı Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle aracınızı  hem resmi hemde fiziki anlamda satışa hazır hale getirmelisiniz.

Resmi anlamda nedir ? diye soranlar için : 2.el araba satış işlemleri sadece Noter aracılığı ile yapılmaktadır. Noter’de aracınızı satış işlemlerini bir başka kişi yapmak yani devr etmek için bazı yükümlülükleri ve şartları yerine getirmelisiniz. Bunlar Nedir ? Aracınızın üzerine banka, vergi, haciz gibi satışına mani olacak hak mahrumiyetlerinin olmaması gerekmektedir. Aracınızın mevcut vize’si (muayenesi) olması ile birlikte, trafik sigortasının olması gerekir. Ruhsatınızda teknik bir hata (şase eksik yazılması veya evlenmiş boşanmış kişilerin soy isim uyuşmazlığı) gibi hataların olmaması gerekir. Aracımı satmak istiyorum dediğinizde bu detayları mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde noter’de aracınızı devr yapamazsınız.

Aracınızı Satmak İçin Hazırlayın

Aracınızı satmak için mutlaka bir takım kontrolleri yaptırmanız  gerekir. Bunlar nelerdir diye soracak olursanız, ilk olarak ekspertiz ve detaylı iç dış temizlik varsa dış aksamında kaportasında ezik göcük ve çiziklerin onarımı gibi. Bu kontrolleri yaptırıp aracınızın durumunda emin olduktan sonra artık aracınızı satmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Daha Sonra aracını uygun bir yer bulup detaylı resimlerini çekmeniz gerekmektedir. Resimlerin doğru bir ışıkta çekilmesi çok önemlidir. Unutmayınki alıcılar aracınız hakkında karar vermeleri için resim çok önemlidir. Daha sonra internet üzerinden satmak isterseniz uygun bir ilan oluşturup ilan açıklaması çok uzun olmamak kaydı ile detaylıca bilgileri girin. Artık aracınızı satmak için müşteri beklemeye başlayabilirsiniz.

Detaylarla Uğraşmadan Aracınızı Bize Satabilirsiniz

Bizler sizlerin bu tip detaylarla uğraşmamaması için burada sizlerin aracını satın almak için beklemekteyiz. Aracımı satmak istiyorum fakat vaktim yok zaman kaybı yaşamak istemiyorum acil nakit paraya ihtiyacımda var aracımı nasıl satarım insanlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız hemen şimdi bize ulaşarak aracınızı satabilir paranınız hemen nakit alabilirsiniz. Aracınız üzerinde banka hacizi, vergi borcu gibi borçlarıda kapatıp aracınızı satın alıyoruz. Hiç çekinmeden bizi arayabilir whatsap’tan yazabilir veya sitemizdeki formdan ulaşabilirsiniz.

Aracımı Hızlı Ve Uğraşmadan Satmak İstiyorum
5 (100%) 2 vote[s]

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.