Tofaş

Tofaş satmak

Tofaş satmak

1968 yılında Koç Holding bünyesinde kurularak Türkiye’nin ilk seri üretim otomotiv fabrikası olma özelliğini taşıyor. Tofaş otomotiv devi Fiat ile ortak konumda faaliyetlerini sürdürüyor. Ortaklığa göre %37.8’lik hisselerle en büyük hissedarlar Tofaş ve Fiat. Fakat günümüzde üretime Fiat etiketiyle devam ediyor. Tofaş için efsane olan ve hala daha ülkemizde çok fazla sayıda bulunan Şahin, Doğan, Kartal, Tempra, Tipo gibi modeller bulunuyor. Bu araçlar 90’lı yılların araçları olmasına karşın 25 yıllık zaman dilimi boyunca hep aranan araçlar olmuştur. Doğrusu şuan dahi ikinci el araba piyasasında en çok alım satım işlemi gören marka ve modellerdir.

Tofaş satmak modellerin eski olmasıyla bağlantılı olarak fiyatların değişken olmasını da beraberinde getiriyor. Her ne kadar efsanevi desek bile araçların çoğunun 92-94 model olduğunu varsaydığımızdan alım satım işleri satıcı için riskli olmaktadır. Değerinden düşük ücretler karşılığında satılan Tofaş modelleri sonradan pişmanlık vermektedir sahiplerine. Bu raddede Tofaş satmaya karar verdiğiniz zaman bize danışmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Uzman kadromuz ile yılların birikimi olan tecrübelerimiz ortak bir noktada buluşarak size en doğru ikinci el araba alım satım hizmetini sunmaktadır. Özellikle ülkemiz gençlerince Tofaş’ın yeri diğer arabalara nazaran çok ayrıdır. Öyle ki daha üst model bir araç alabilecek durumdayken Tofaş Şahin ya da Doğan alan birçok kişi görmek mümkün. Arz ve talep doğrultusunun üst noktalara çıktığı bu markada aracınızı satarken uzman danışmanımızın vereceği tekliflere kulak vermenizi öneriyoruz.

Tofaş Nakit Paraya Satmak

Tofaş nakit paraya satmak için danışmanımıza başvurduğunuzda size aracın özellikleri, motor durumu, kaportanın görünümü ve yapılan işlemleri içeren sorular soracak. Tüm bu bilgilerin ışığında size piyasaya göre en iyi fiyat teklifini vermeyi garanti ediyoruz. Vereceğimiz fiyat teklifi tatminkâr olduğu takdirde sizi servisimize davet ederek 15 dakikalık eksper hizmetini size sunacağız. Bu eksper hizmeti sayesinde aracınızın motor durumu, kaporta işlemleri, kaza gibi durumları göz önüne alınarak verilen ücret artabileceği gibi düşebilir de. Bu sebeple danışmanımıza doğru bilgiler vermeniz alım satım işlerini kolaylaştıracaktır.

Tofaş hemen satmak için bu işlemler sonrasında anlaşmaya varacaksınız. Ardından yapmanız gereken şey arkanıza yaslanarak ekibimiz tarafından yürütülecek olan satış işlemlerini izlemek olacak. Resmi evraklar, yapılması gereken işlemler sırasıyla halledilirken siz aracınızı hızlı ve güvenli bir biçimde tam değerinde satmanın vermiş olduğu keyfe varırsınız. Aynı zamanda Tofaş sevdalısı biriyseniz ve sadece aracınızın modelini yükseltmek istiyorsanız bu konuda size danışmanlık hizmeti sunulabilir. Bünyemizde bulunan araçlar arasından seçtiğinizin alım işlemleri de aynı şekilde hızlı ve güvenli olarak gerçekleşir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve 7 gün 24 saat ulaşılabilirliğimiz ile sizlere hizmet verirken kendi aracımızı alıyormuşçasına titiz davranıyoruz. Bu sayede müşterilerimize özel hisler hissettirerek onları mutlu etmemiz mümkün oluyor.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.