Dacia

Dacia satmak

Dacia satmak

Dacia Romanya kökenli bir otomobil üreticisidir. İlk otomobilini 1966 yılında üretmiştir ve 1968 yılında Fransız devi Renault bünyesine katılarak daha geniş bir pazara açılmayı başarmıştır. Mutlaka günümüzde dikkatinizi çekmiştir Dacia araçların çok göze battığı. Bunun sebebi temel anlamda uygun fiyatlara konforlu araçlar tasarlamış olmasıdır. Motor olarak Renault tarafından üretilen dayanıklı motorları kullanarak konfor argümanlarına önem veren, dış dizaynıyla ilgi çekici araçlar yaratabilen bir markadır Dacia. Aynı zamanda uygun fiyatlarının yanı sıra ikinci el piyasası da son derece hareketlidir. Özellikle Duster ve Logan modelleri ülkemizde çok sık görülebilecek araçlar arasında yer almaktadır. 4 çekişli araç türü olarak satışa sunulmuş olan Dacia Duster için ayrıca çift çekiş ve değişik motor kapasitelerinde geniş bir yelpaze sunması alıcılar için tercih sebebi olmuştur.

Dacia sahip olduğu Pazar payını her geçen gün arttırırken bunun başlıca sebeplerinin uygun fiyatlı olması demiştik. Ancak buna karşın ikinci el sahibi olmak tercih sebebidir. Sıfır otomobil arayışının yanı sıra ikinci el Dacia arayışı da yüksek oranlara çıkmıştır. Eğer bir Dacia sahibi olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçerek galerimizde var olan modelleri öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Dacia satmak için en doğru adres yine biz olacağız. Yıllarca emek verdiğimiz otomotiv sektörü için güvenli ve hızlı bir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Böylece müşterilerimizin yüzlerinin gülmesi kaçınılmaz oluyor. Sizin için aracınızın değeri kadar teklifler sunarak düşük fiyata aracınızı satmak zorunda bırakmıyoruz. Eğer aracınızı satmaya karar verdiyseniz Dacia nakit paraya satmak için mutlaka danışmanızı öneriyoruz.

Dacia nakit paraya satmak

Dacia aracınızı satmaya karar verdikten sonra bizimle irtibata geçtiğinizde uzman satış temsilcimiz sizi arayarak arabanız hakkında bilgileri sorguluyor. Vermiş olduğunuz özellikler ve aracın durumu hakkında bilgiler dahilinde size bir satış fiyatı sunuluyor. Sonrasında dilerseniz bize geliyorsunuz, dilerseniz biz size geliyoruz. Aracınızı yakından görüp 15 dakikalık bir eksper hizmeti sunarak aracınızın nitelikleri taşıyıp taşımadığına bakıyoruz. Eğer ilk görüşmemizde saydığınız nitelikler aracınızda mevcutsa size teklif etmiş olduğumuz ücret dahilinde resmi işlemlere başlıyoruz. 1 saati aşmayacak bir süre içerisinde aracınızı satarak nakit paranızı almanız mümkün hale geliyor. Araba Pazarı, aracı galeriler, alıcı olmayan ilgilenenler gibi sorunlarınız yok ve işlemleriniz yılların tecrübesiyle garantili bir biçimde yapılıyor.

Dacia satmak

Dacia hemen satmak oldukça vaktinizi alabilir. Ancak bizimle irtibata geçerseniz işlemlerinizin hızlandığını göreceksiniz. Vaktinizi alıcılarla tek tek harcamak yerine bize gelin ve aracınızı tam değerinde hızlı bir biçimde satmanın keyfini sürün. Dacia araçlar piyasada oldukça fazla olmasına karşın bazı modelleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu modellerin bu sebepten ötürü satışları da size problem yaratabilir. Aracınızın özellikleri ve durumu dahilinde sizlere sunacağımız ücret değişkenlik gösterirken alacağınız üstün hizmet hep aynı kalacaktır.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat