Banka Kredili Araç Nasıl Satılır ?

Kredili Araç Nasıl Satılır ?

Bu günki yazımız kredili araç nasıl satılır ? banka kredili araç satılırmı gibi bir konulardan bahsetmeye çalışacağız. Kredili araç satmak isteyenlere faydalı olacağını ümid ediyoruz. Kredili araç satışı takdir edersinizki malesef zor olabiliyor.  Çünki aracı alacak kişi kredi kapamasına güven sorunundan dolayı yanaşmak istemiyor yada bürokratik engellerden dolayı kredili araç satış süreci zora düşebiliyor. Aracı satın alırken bankalar hemen kredi veriyor ve süreç oldukça kolay ilerliyor. Fakat iş kredili aracın satışına geldiğinde ise malesef yollar kapalı olabiliyor.  Birde kredi taksitlerinizi aksattıysanız ve aracınızı haciz edilecek duruma geldiyse vay geldi halinize!

Peki Bu duruma düşmemek için neler yapmak gerekir ?

Önünüzde 2 seçenek bulunmakta.

  1. Seçenek : Aracı kredi borcu ile devir etmek ama bu durum çok istisnai bir süreç Bu zamana kadar kredisi ile devir edilen araç pek görülmedi. Çünki banka yeni kişiye devir edilmesine çok sıcak bakmıyor. Bundan dolayı kredi borcu ile aracı satmak sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Peki neden banka bu şekilde satışa müsade etmiyor. Çünki yeni alıcının kredi notu vs bir çok kritere bakması gerekiyor. Aracı kredi borcu ile alacak kişide kredi borcunu aksatırsa vb durumlardan dolayı buda bankanın işine gelmiyor.
  2. Seçenek İse : Kredi kapaması yaparak kredili aracınızın satabilirsiniz. Bu seçenekte oldukça güç ve zor olabiliyor. Aracı alacak kişi ile satıcının arasındaki güven sorunu kredili araç satış sürecini imkansız hale getirebiliyor. Alıcı tarafında kişi aracın kredisi kapattıktan sonra ilgili bankanaın rehin kaldırma süreci ve başka bir çok riskten dolayı haklı olarak kredili araç satın almaya kimse yanaşmıyor.

Merak Etmeyin Kredili Aracınızı Satmak İçin 3. bir Seçenek Daha Var!

Kredili aracınızı satmak istediğinizde sizler için hazırlamış olduğumuz bir satın alma süreci hazırladık. Kredili aracınızı kredi kapaması yaparak satın almaktayız. Detaylar için lütfen aşşağıdaki linke tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.  Yada dilerseniz sağ taraftaki WhatsApp butonuna direkt tıklayarak bizim ile online iletişime geçebilirsiniz.

Kredisi Devam Eden Aracın Satışı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat