Fiat

Fiat satmak

Fiat satmak

Fiat aslında dünya çapında sükse yapmış birçok araba markasını bünyesinde barındıran dev bir otomotiv şirketidir. Fiat dendiği zaman aklınıza lüks, yüksek hızlı, tasarım dâhisi araçlar gelmiyor olabilir. Ancak tüm bunları bulabileceğiniz detaylara sahip Ferrari, Alfa Romeo, Massarati, Chrysler, Dodge, Yamaha Motors gibi ünlü markaların tamamı Fiat şirketler grubu altında yer alıyor. 1899 yılında kurulan İtalya’nın Torino kentinde tek bir fabrikayla başlayan macera bu noktalara kadar gelmiştir. Fabrikanın baş harflerinden oluşan marka zamanla yüksek bir marka değeri haline gelerek alt markalarını yaratmaya ve daha geniş bir yelpazede çok insana ulaşmayı hedeflemiştir. Buna bağlı olarak lüks araçlar üreten markalar, orta sınıfa binek araçlar üreten markalar, motor üretimi yapan Yamaha ile her türlü ihtiyaca cevap vermeye çalışmıştır. Fiat ikinci el piyasası da özellikle ülkemizde oldukça yoğundur. Çünkü tercih edilen bir marka olmakla beraber kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır.

Fiat nakit paraya satmak

Fiat nakit paraya satmak için tercih edebileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Bunların arasında galeriler, araba pazarları ve komisyonla çalışan aracılar bulunduğu gibi yıllardır otomotiv sektöründe hizmet veren bizde sizin için buradayız. Amacımız diğer kurumlar gibi aracınızı yok pahasına değerinin altında satmaya zorlamayarak hızlı bir biçimde ikinci el alım satım işini çözüme ulaştırmak. Bu noktada hizmet verirken uzman bir ekibimiz ve misyon değerleri açısından profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş bir yapımız bulunuyor. Fiat satmak için bize başvurmanız halinde sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimiz sizinle özel olarak ilgilenecektir. Aracınızın bakımından özelliklerine kadar aldığımız bilgiler dahilinde size sunacağımız fiyat teklifi aracınız için biçilecektir.

Fiat satmak

Fiat satmak için görüştüğünüz müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme sonucunda aracınızı getirmeniz, ya da bizzat bizim gelerek bakmamız gerekmektedir. Bu esnada aracınıza 15 dakika sürecek olan eksper hizmeti sonucunda öz nitelikleri hakkında bir takım kontroller yapılacak. Sizin vermiş olduğunuz bilgiler dışında bir değişiklik yoksa size teklif ettiğimiz tutar karşılığında aracınızı alarak ücreti nakit ya da banka havalesi ile anında ödüyoruz. Tüm alım satım işlemleri de dahil olmak üzere ortalama 1 saat içerisinde tüm bu işlemleri hallederek aracınızı satmanın verdiği keyfi yaşamanız için size zaman kazandırıyoruz.

Fiat hemen satmak için düzenli bir çalışma şeması oluşturduğumuz için hiçbir aksaklık olmadan her şeyi düşünerek hareket eden bir kadromuz bulunuyor. Bu kadromuz dahilinde alacağınız Fiat ya da diğer bir ikinci el otomobil için danışma hizmeti de alabilirsiniz. Bize haftanın tüm günleri 24 saat süresince ulaşabileceğinizi hatırlatmakta fayda var. İkinci el araba alım satımı konusunda hızlı, güvenli ve aracınızın tam değerinde bir hizmet düşünüyorsanız artık buldunuz. Sizlere vereceğimiz hizmet sonrasında diğer müşterilerimiz gibi memnuniyetinizi görmek bizi daha büyük bir çalışma şevkine sevk edecek.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat