Araba Alım Süreci

hemen oto

Hemen Oto Sat.com Nedir ?

Kuruluş amacımız 2.el araçlarını satmak isteyen müşterilerimiz için, sadece 30 dakika’da Nakit paraya hızlı ve güvenli bir şekilde araçlarını satın alma hizmeti vermektir

Hemen oto Sat’a nasıl ulaşabilirim ?

Bize yantaraftaki form’dan, whatsapp aracılığı ile yada hiç çekinmeden dilediğiniz zaman telefondan arayarak ikinci el aracınız için nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.

Aracımın değeri nasıl belirleniyor ?

Bize aracınız hakkında göndermiş olduğunuz bilgiler baz  alınarak size 2.el nakit alım teklifi sunuyoruz. Bu teklif birincisi hemen nakit alım bazında, ikincisi ise binici değeri bazında oluyor.

Araba Alım  Süreci Nasıl İşliyor ?

Aracınızın noter satışına engel bir durumu olmadığını varsayarak, 2.el araba alım süreci sadece noter’ler aracılığı ile yapıyoruz. Diğer türlü vekalet veya başka türlü bir sözleşme ile araba alımı yapmıyoruz. Size yapmış olduğumuz nakit alım  teklifini  kabul etmeniz durumunda, İstanbul’da ikamet ediyorsanız sizi kadıköy’de bulunan lokasyonumuza davet ediyoruz. Eğer yoğun iş temposu veya zaman sorununuz varsa bulunduğunuz noktaya biz geliyoruz. Daha sonra 10 dakika içinde aracınıza ekspertiz yapıyoruz ve son final fiyatı veriyoruz.

Paramı Ne Zaman Ve Nasıl Alırım ?

Ödemenizi Nakit el’den veya banka aracılığı ile eft veya havale yaparak anında gerçekleştiriyoruz. Siz paranızı teslim aldıktan sonra araba alım satım  noter satış işlemlerinizi sonlandırıyoruz. Kesinlikle ödeme yapmadan yada paranızı teslim etmeden noter’de arabanızın satışını üzerimize almıyoruz.

Aracımın Banka Kredi Borcu Var Size Satabilirmiyim ?

Banka kredi borcu olan araçların kredi borçlarını kapatarak satın alıyoruz. Varsa kalan tutarı müşterimize teslim ederek, kredi borcu olan araçlarında satın alınmasını sağlıyoruz. Sadece banka borcu değil vergi borcu, trafik cezası gibi borçlarını ödeyemeyecek durumda olan müşterilerimizede yardımcı olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat