Lada

Lada satmak

Lada satmak

Lada Rusya menşeili bir otomotiv firması olmakla beraber şimdiye kadar Chevrolet ve Fiat ile lisans anlaşmaları yaparak uzun yıllardır ülkemizde satılan bir markadır. 1966 yılında ilk üretimini gerçekleştiren Lada, aynı zamanda 89-93 yılları arasında arka arkaya satışa sunduğu modellerle ülkemizde üst üste en çok satılan araba konumundadır. Yıllar yılı durgun bir katalog performansı gösteren ve efsane model Samara ile yüksek bir çıkış yakalamış olan marka günümüzde faaliyetini sürdürüyor. Lada son olarak geçtiğimiz 4 yıl içinde piyasaya sürdüğü Kalina, Priora, Niva gibi modellerle yeni makyajlanmış kasalarıyla göz doldurdu. Güzel dizaynları gelişmiş iç mekânı sayesinde kendi ikinci el pazarını tekrardan harekete geçiren marka oldukça güzel grafikler elde etti. Lada satmak için başvurarak ne kadar bir tutara satabileceğinizi öğrenebilmeniz mümkün.

Lada nakit paraya satmak bu piyasada oldukça zor diyebiliriz. Çünkü Lada yıllar yılı model yenilemeyen bir marka olarak kalmış bulunuyor akıllarda. Fakat yeni bir tasarımcıyla anlaştıkları çok açık ki yeni kasaları oldukça dikkat çekiyor. İkinci el alım satım dünyasında 4 kapılı binek, 2 kapılı spor ve arazi aracı konseptinde Lada araçlar görmeniz mümkün. Bunun yanı sıra tüm bu işlemleri yapmak için sizi kasvetli bir uğraşın beklediğini mi düşünüyorsunuz? Düşünmenize gerek yok, çünkü artık bu sektörde daha fazla söz sahibiyiz. Bizi aramanız dahilinde satmak istediğiniz Lada aracınızı en uygun fiyatlarla satın alıyoruz ve sizi hiçbir formaliteyle uğraşmıyoruz. Aracılar, uçuk komisyonlar, kaparolar ve daha niceleri. Tüm bunlar geçmişte kaldı.

Lada nakit paraya satmak

Lada satmak için bize ulaşmanız yeterli. Gencinden yaşlısına herkese hitap eden modelleriyle Lada aracınızın modelini mi yükseltmek istiyorsunuz? Hemen yardımcı olacak müşteri danışmanlarımız sizlere uygun bilgileri sunarak aracınız hakkında bir takım bilgileri talep edecekler. Vermiş olduğunuz bilgilerin ışığında aracınız için bir çizelge çıkarılacak ve değeri ortaya çıkmış olacak. Bununla beraber aracınızla gelmeniz durumunda çok kısa bir sürede eksper hizmetimizden faydalanabilir ve kağıt üzerinde aracınızın neden ne kadar ettiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Piyasa standartlarının üzerinde ayrı bir piyasa oluşturma çabamız ve otomotiv dünyasında ki tecrübemiz doğrultusunda size hizmet etmekten memnun olacağız. İkinci el alım satım sektörüne ayrı bir soluk getirmek için yola çıktık ve sizin de yüzünüzü güldürmek için elimizden geleni yapacağız.

Lada satmak

Lada hemen satmak için yapmış olduğumuz çalışmalar alt yapıyla beraber genel anlamda da oldukça başarılı. Aracınızın satışı için koşturacağınız bir resmi evrak işi yok. Hepsini yaklaşık 45 dakika içinde hallediyoruz ve alım satım işlemi halloluyor. Siz hem vaktinizi boşa geçirmemiş oluyorsunuz hem de aracınızı tam değerinde satmanın verdiği keyfi yaşıyorsunuz. Lada satmak için kapı kapı dolaşmanıza, amaçsız alıcılarla uğraşmanıza hiç gerek yok. Arayın bizi ve en uygun fiyattan hızlı ve güvenli bir biçimde ikinci el araç satış işlemini gerçekleştirelim.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat