Rehinli Araç Satışı – Rehinli Aracını Sat

Rehinli Araç Satışı İçin Pratik Çözümler Burada !

Rehinli araç satışı yada rehinli araç alan galeriler neresi diye araştırmalar yapan araç sahiplerine rehinli araç alım hizmetimizden bahsetmek istiyoruz. İkinci el rehinli aracı satmak sorunlu bir satış süreci olduğu için oldukça zor ve meşakatli bir süreç olduğunu biliyoruz. Bizde araç sahiplerine bu sorunlu süreci ortadan kaldırabilmek adına rehinli araç alım hizmetimizi duyurmak istiyoruz.

Rehinli Aracı Nasıl Alıyoruz ?

İlk etapta bize aracınızın bilgilerini gönderiyorsunuz. Bu bilgiler model, km, hasar vb güncel ekspertiz bilgilerinden oluşuyor. Daha sonra  bizde size bir Nakit alım teklifi hazırlıyoruz. Teklifimizi kabul ettikten sonra aracınızın üzerindeki rehin veya rehinleri tespit ediyoruz. Aracınızın üzerindeki rehin borçlarını kapatarak rehin kaldırma işlemi yapıyoruz. Bu işlemleri yaparken diğer teknik konularada özen gösteriyoruz. Rehin kalktıktan sonra noter’de aracınızı satın alıyoruz.

Size Sağladığımız Avantajlar Neler ?

Rehinli aracınızı satmak istediğinizde size sağladığımız avantajlarımızda sizlere hızlı Nakit alım çözümleri sunduğumuzu bildirmek istiyoruz.

Rehinli Araç Satışında Bize Güvenebilirsiniz

Hızlı ve güvenilir şekilde bu işlemleri yapmaya özen gösteriyoruz. Gerek noter ayağı gerekse banka tarafında bilgili olduğumuz için rehinli araç satış sürecinde sizlere destek oluyoruz. Bizi yazılı ve görsel basındanda takip edebilir ve hakkımızda araştırmalar yapabilirsiniz. Bu zamana kadar 100 ün üzerinde rehinli araç salımı yaptık ve yapmayada devam ediyoruz. Gerek bu sayfa üzerinden gerekese kardeş sitelerimiz üzerinden bu hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Hangi İllere Hizmet Veriyoruz ?

Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Bursa, Antalya, Ankara, Samsun, Ordu, Trabzon, Giresun, Kayseri, Rize, Sakarya, Bolu, Çanakkale, Balıkesir, Denizli, Düzce, Kütahya, Afyon, Amasya, Tokat, Sivas illeri ve diğer illerimize rehinli araç satışı hizmeti vermekteyiz. İkinci el rehinli araç satışı yapmak isteyenleri sayfamıza bekliyoruz.

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat