Wolkswagen Caddy Yeni Motoruyla Geliyor

Emisyon gazı skandalıyla sarsılan Walkswagen firması toparlanmayı başarmış gibi gözüküyor. Çünkü firma 2016 model yeni Walkswagen Caddy’i tanıttı. Araç ilk olarak Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Tanıtımın ardından ise ticari araç piyasasında en çok konuşulan araç olmayı başardı. Bunun sebebi ise yeni motor seçeneğinin Caddy’ye gelmesi.

Yeni Motor Seçeneğiyle Caddy

Yeni Caddy’nin en dikkat çeken özelliği yeni motor seçeneğinin gelmiş olması. Yeni Caddy’nin motor seçenekleri şu şekilde:

  • 1,2 litre 84 beygir TSI motor
  • Benzinli 1,4 litre 125 beygirlik motor
  • 2,0 litre 75 beygirlik dizel motor
  • 2,0 litre 150 beygirlik dizel motor (75 ve 150 beygir arasında başka motor seçenekleri de mevcuttur.)

Bunlara ek olarak yeni bir motor daha Caddy ailesinde yer almaya başlıyor. Bu motor 1,0 litrelik 3 silindirli benzinli motor. Yakıtı koklamasıyla meşhur 1,0 litrelik yeni motor çekişin düşeceğine yönelik eleştirileri kesin bir dille reddediyor. Ticari araç sınıfında yer alan aracın performans eleştirileriyle karşı karşıya kalması çok hoş bir durum olmasa gerek.

Başka neler değişti?

Yeni Caddy’de tasarımda değişikliğe gidilmiş. İlk bakışta fark edilen değişiklik ise ön tarafta oluyor. Aracın ön ızgarasında ve far sisteminde gözle görülür değişiklikler yapılmış.

Aracın arka kısmına baktığımızda ise tamamen yenilenmiş bir tampon gözümüze çarpıyor. Arka kısımda yapılan diğer değişiklikler ise yeni stop lambası tasarımı ve yenilenmiş bagaj kapağı tasarımı oluyor.

İç Kısımda Neler Değişti?

Aracın iç kısmına baktığımızda ön panelde büyük değişiklikler görüyoruz. Multimedya ekranı tamamen yenilenmiş. Yenilenen kapı panelleri şık bir görünüm oluşturmuş. Dikişli vites topuzu ise şıklığı tamamlayan parça gibi gözüküyor.

Yeni Caddy’de koltuk kaplamaları üzerinde de güzel bir çalışma yapılmış. Renk uyumuyla şıklığın yakalandığı yeni tasarım, sürücüye iyi bir sürüş deneyimi yaşatan 3 kollu direksiyon ile pekiştirilmiş.

Yakın zamanda yollardaki yerini alacak Volkswagen Caddy ve yeni motoru, piyasaya nasıl bir giriş yapacak merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat