Sıra dışı Tasarımı ile Citroen C4 Cactus

Otomobil sektöründeki büyük rekabet teknolojinin gelişmesi ve birçok yeni özelliğin araçlara eklenmesi ile birlikte hızla devam etmektedir. Birçok firma yeni tasarım modellerini müşterilerine sunmaya, beğeni toplamaya ve tasarım ile kaliteyi bir arada sunmaya önem vermektedirler.

Rekabetin Yeni İsmi

Sıra dışı tasarımıyla Citroen C4 Cactus otomotiv firmalarının rekabetinde dikkat çeken araçlardan bir tanesidir. Eylül ayında satışa sunulan bu araç birçok teknolojiyi ve harika tasarımı bir arada sunmaktadır.  Özellikle Airbump teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Aracın hem dizel hem de benzinli motor seçeneği bulunmaktadır. Görünüş ile gerçekten alışılmışın dışında olan Citroen C4 Cactus’ün on yüzünde büyük bir marka logosuna sahiptir.

Air Bump Özelliği nedir?

Sıra dışı tasarımıyla Citroen C4s Cactus dikkatleri üzeri çekmesinin yanı sıra Air Bump Teknolojisi ile de fark yaratmaktadır. Air Bump aracın yan tasarımında yer alan yumuşak deri ile kaplı hava kapsülleri hem aracı ufak darbelerden korumakta hem de farklı bir görünüş vermektedir. Renk atamama özelliğine sahip Air Bumplar eskime ve darbe durumunda kolayca değiştirilebilir. Renk seçeneği olarak çikolata, koyu gri, kum gri ve siyah gibi renklerden birini tercih edebilirsiniz. Citroen C4 Cactus’ün dış görünümünde en göze çarpan alan AirBump teknolojisi bu aracın diğer araçlardan farkını ilk bakışta gösteren bir özelliktir.

Bu araçta vites kolu yok

İç tasarımı ile de göz dolduran Citroen C4 Cactus’ün iç mekânında ilk göze çarpan standart bir vitese sahip olmamasıdır. Easy Push denilen tuşlarla vites sistemi kontrol edilmektedir. Vites kolunun yerine oluşan boşluğa ise eşya gözü yerleştirilmiştir.

Malzeme Kalitesi

Sıra dışı tasarımıyla Citroen C4 Cactus rakiplerinden sıyrılıyor. Bunun yanı sıra malzeme kalitesi de rakiplerinden geri kalmayacak seviyededir.Aracın tüm kontrolleri konsolun ortasına yerleştirilmiş olan 7 inç’lik dokunmatik tablet ile sağlanmaktadır. Kullanmaya alışmak zaman alabilir veya bu özelliği kullanmak istemeyebilirsiniz. Ancak tek sorun tabletin sürücüye dönük olmamasıdır.Otomobilin koltukları da dış tasarımı gibi oldukça farklıdır. Arka camlarda ise kelebek cam uygulaması kullanılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat