Mercedes Benz Yeni E – Serisi

Dünya’nın köklü araba firmalarında olan Mercedes sene içerisinde birçok araba ürünü ile bizlerin karşısına çıkmaktadır. Yeni teknolojileri ve yeni özellikleri ile neredeyse birçok kişinin kullanmakta olduğu arabaları üretmektedir. Firma daima kullanıcılarına şıklığı ve kaliteyi sunmaktadır. Böylesine yapıcı prensipleri olduğu içinde sektörde sürekli olarak kendisini ileriye taşımayı başarmış durumdadır.

Mercedes Benz E – Serisi ise son dönemlerde üretilen en iyi araba modellerinden biri olmayı başarmıştır. Kendisini geliştiren bu firmanın bünyesinde üretilen bu araba birçok konuda sizlere yeni sürüş imkânı sunuyor ve başarılı bir şekilde hizmet ediyor. Yeni araba alacaksanız ve konfordan asla kopamam diyorsanız şimdi hep birlikte bu araba modelini inceleyip tercih edip etmeyeceğimize karar verelim.

mercedes-benz-e-modelleri

Motor Sistemleri ve Yakıt Tercihleri

Araba sektörüne son dönemlerde katılmış olan bu model sizlere dizel, benzinli ve hibrit tercihleri ile sunulmaktadır. Benzinli modelinde ise araç 100 kilometre hıza 7 saniyede ulaşmaktadır. Bu süre zarfında sadece 5.9 litre benzin tüketmektedir. 184 hp gücünde olan benzinli model sizlere keyifli bir sürüş imkânı sunmaktadır. Dizel yakıt tercihlerinde ise 100 kilometre hız 7 saniye de ulaşıyor ve sadece 5.1 litre yakıt tüketiyor. Hibrit ürününde ise yakıt ve hız tamamen son teknoloji ile desteklenmiştir. 100 kilometre hıza toplamda 6.2 saniye de ulaşıyor ve sadece 2.1 litre yakıt tüketiyor. Bu araç Mercedes Benz araba modelleri arasında son dönemde kendinden söz ettirecek bir teknik yapıya sahiptir.

Tasarım ve Konfor Özellikleri

Son teknolojiyi içerisinde barındırmış olan üründe tamamen sizlerin konforu ön plana çıkmaktadır. Genel olarak tercih ettiğiniz renk seçimine uygun bir şekilde iç ünite ve koltuklar dizayn edilmektedir. Ürün içerisinde başarılı bir klima sistemi, dokunmatik ekran müzik paneli bulunurken vites gövdesinde ince işlemeler ve tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Aracın içerisinde ki koltuk kumaş seçimleri ise genelde deri olmaktadır. Farklı renkleri ile ön plana çıksa da birçok kişi tarafından siyah olarak tercih edilmektedir.

Ekstra Özellikler

Mercedes Benz yeni araba modelleri neredeyse teknolojik olarak adeta ön plana çıkmaktadır. Fakat bu araç bu konuda bir tık daha ileriye taşınmıştır. Şerit takip yardımcısı sayesinde kazalardan ve olası hatalardan kurtulabiliyorsunuz. Kör nokta ve fren yardımcısı bulunan araçta dikkat çeken en büyük özellik yandan çarpmaları engelleyecek olan PRE-SAFE teknolojisidir. Tamamen konfor ve tasarım olarak ön plana çıkan araçta ekstra özellik konusunda da beklentiniz karşılanamktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat