Koç Fiat Kredili Aracımı Satmak İstiyorum

Koç Fiat Kredili Aracınızı Aynı Gün Alıyoruz

Koç fiat kredili aracımı satmak istiyorum, yada koç fiat kredili aracımı kim alır gibi soruları artık bir kenara bırakın. Hemenotosat.com kredili araçlarınızada Nakit alım teklifi vermektedir. Kredili aracınızı aynı gün hemen Nakit paraya satabileceğinizin müjdesini sizlere vermek istiyoruz. Kredi taksitlerini ödeyemediğiniz yada kredi taksitini geçirdiğiniz aracınızı hemen satmak için şimdi bizim ile iletişime geçiniz.

İşlemler Nasıl Yapılıyor ?

Siz koç fiat kredili aracınızı satmaya karar verdiğinizde işlemleri şu şekilde yapıyoruz. Kredili aracınızın önce erken kapamasını hesaplatıyoruz. Daha sonra banka üzerinden ilgili tutarı koç fiat hesabına yatırıp aracın rehinini kaldırıyoruz. Varsa kalan tutuarı size noterde ödeyerek aracınızı satın alıyoruz

Size Sağladığımız Avantajlar Neler ?

  • Kredi taksiti yükünden kurtuluyorusunuz.
  • Gecikmiş taksitleriniz var ise bunların yükünden kurtulyorsunuz.
  • Aracınızın icraa yolu ile yarı fiyatına satılmasına engel oluyorsunuz.
  • Kredi notunuz düşmeyeceği için daha sonra kredi kullanabilme şansınız oluyor

Kredili aracı satmak oldukça zor. İlan vererek satmak isteseniz o krediyi kapatıp aracı alacak bir kişi bulmak neredeyse imkansız. Bu durumda hemenotosat.com koç fiattan kredili aldığınız aracınızı satın alarak sizlere eşi benzeri görülmemiş bir kolaylık sağlamayı hedeflemektedir.

Taşıt Krediniz 3 Taksit Gecikirse Aracızdan ve Paranızdan Olursunuz.

Gelin aracınızı ve kendinizi bu duruma düşürmeden hemen koç fiat kredili aracınıza anına Nakit ödeme ile satın alalım. Çünki aracınızı 3 taksit geçirdiğinizde yasal haciz ve takip süreci başlayacaktır. Çok kısa bir süre sonunda aracınız bağlanarak otoparka çekilecektir. Bu süreçten sonrası bilindiği üzere icra yolu ile aracınızın satılması, kredi notunuzun eksilere düşmesi gibi bir çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bizde diyoruzki bu sorunları yaşamadan koç fiat kredili aracınızı kredi kapaması ve rehin kaldırma işlemlerini yaparak hemen satın alalım. Sizi bu sorunlardan kurtaralım.

Hangi İllere Hizmet Veriyoruz ?

Başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Yalova, Ordu, Trabzon, Rize, Giresun, Sinop, Samsun, Adana, Mersin, Çorum, Tokat, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Bolu, Kastamonu, Sakarya, Çanakkale, Edirne, Trakya, Manisa ve bir çok ilimizde koç fiat kredili araba satın alma hizmetimi verilmektedir.

İkinci el kredili aracınız için WhatsApp butonu üzerinden bizim ile iletişime geçerek aracınız için Nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat