Oto Alım Satım Hemen Nakit Alım

Oto Alım Satım aracınızı belli bir bedel karşılığında satmak veya almak işlemlerin genelinin adlandırılmasıdır. Bu işlemler sıra ile sıralandırmak gerekirse  şu şekilde ilerlemektedir. 2.el arabanızı satmaya karar verdiyseniz veya ikinci el araba almaya karar verdiyseniz bir takım prosedürleri takip etmeniz yada bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Satmak istediğiniz aracınızı öncelikle nasıl satacağınıza karar vermelisiniz. İnternet üzerinden satış siteleri aracılığıylamı veya bizim gibi anında nakit  alan firmalaramı ? burdaki öneli olan husus sizin aciliyet durumunuz.

Oto Alım Satım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

İlk olarak aracınızı satışa hazır hale getirmelisiniz. Yani vergi borcu mtv, trafik cezası, herhangi bir sebebten dolayı rehin haciz gibi (banka kredisi vs) gibi yasal anlamda satışa engel durumlar olmaması gerekmektedir. Fenni muayenesinin yapılmış olması ve ruhsat sahibi veya noter’den onaylatılmış dilediği kişiye dilediği bedel karşılığında satabilir vekaletiniz olması gerekmektedir. Buraya kadar olan kısım yasal anlamda yapılması gereknelerdir. Bu maddelerden herhangi bir tanesi eksik olması halinde hızlı oto alım satım işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.

Yasal Süreç Haricinde Oto Alım Satım

Yukarıda anlattıklarımız yapılması gereken yasal yükümlülüklerdir. Bunun haricinde birde aracınızı satmak için bir takım yapmanız gerekenler vardır.

İnternet sitelerine ilan vererek satmak : İnternet siteleri üzerinden aracınızı satışa çıkarmak istediğinizde sizden bir takım aracınız hakkında bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde ilanınıza girmelisiniz ve tabi ilan vermek istediğiniz siteye en az 40 ila 60 tl gibi ilan verme ücreti ödemeniz gerekmektedir. Daha sonra sizi arayanlarla teker teker mülakat yaparak aracınızın detaylarını her arayana anlatmanız lazım. Daha sonra uygun bir zamanda buluşup aracınızı ekspertiz için götürmeniz gerekmekte bu işlem kimi yerde en az 1 saat kimi yerde ise en fazla 5 saat sürebilir. Çalışıyorsanız iş yerinizden izin alanız gerekebilir ve bir kaç defa izin almanız gerektiğinde iş yerinizde ciddi problemler yaşabilirsiniz. İşte bizlerde sizin bu gibi durumlara düşmemeniz için burdayız.

En Hızlı Oto Alım Satım Hemen Oto Sat.com’da

Yukarıdaki detaylarla uğraşmak istemiyorum ve vakit sorunum var diyorsanız öyleyse burda sizin için online oto alım satım işlemlerinizi maksimum hızda hemen gerçekleştiriyoruz. Maksimum nakit alım garantisi veriyoruz. Sadece 30 dakikada ekspertiz+satış+ödeme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Satış aşamasında olabilecek her türlü sorun ve problemi sizin adınıza en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Aracınız üzerine vergi bocu, banka kredisi gibi borçlarınızı anında ödüyor ve aracınızı satışa hazır hale getiriyoruz. Sizde elinizde bulunan 2.el aracınızı satmak ve hemen nakit paranızı almak istiyorsanız hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat