BMW Kullanmanın Vermiş Olduğu Ayrıcalık

Tarz sahibi olmak kolay mesele değildir. Tarzın ta kendisi haline gelmek ise imkânsıza yakın bir başarıdır. İşte imkânsızı başaran bir markadan söz edeceğiz sizlere. Düşlerinizi hatta daha da ötesini dizaynlarına yansıtan, estetikle gücü kendinde birleştirmekte hiç zorlanmayan bir Alman devi.Bayerische Motoren Werke AG(Bavyera Motor Fabrikaları) namı değer BMW 1916 yılında kurulmuş otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet üreticisi bir Alman markası. Aynı zamanda Mini ve Rolls-Royce şirketlerinin de sahibi. Fenomen haline gelmek, herkesçe bilinen bir marka olmak asla bir tesadüf değildir.BMW Sıkı bir çalışmanın, harikulade bir kadronun, yaratıcı fikirlerin ve üstün bir teknolojinin birleşimi.

Şirketin sloganı ve resmi kurumsal dili

Şirketin resmi dili ve sloganı İngilizcedir.  “Sheer driving pleasure” Türkçe açılımıyla “Gerçek sürüş keyfi”BMW’nin sloganıdır. Takdir edersiniz ki böylesi özgüvenli bir sloganın arkasında durmak kolay değildir.Peki,BMW’nin böylesine kendinden emin konuşmasının altında yatan nedenler, BMWyi özel kılan nitelikler neler?

İşte Fark Yaratan BMW Teknolojisi

EDC- Elektronik süspansiyon sertlik kontrolü

Sürüş keyfini olabildiğince güvenli kılan bu özellik hep aynı kalan süspansiyon vaat eder. Sürüşe tesir eden faktörler bir mikroişlemci tarafından değerlendirilir ve sonuçlar doğrultusunda amortisörleri yönlendirir.

iDrive

iDrive teknolojisi sürüş ile konfor elementlerini birbirinden ayıran, sadeleştirilmiş düğmeleri ve anlaşılır kumanda elamanları ile sürücünün yola konsantre olmasını kolaylaştıran bir teknolojidir. Konfor fonksiyonları ile sürücüyü rahatsız etmeden etrafını kuşatır. Sizin istediğiniz anda istediğiniz ayara kolayca ulaşmanızı sağlar.

Aktif hız kontrolü

Klasik hız kontrolünün çok ötesinde bir fonksiyondan söz ediyoruz. Radar vasıtası ile önceden ölçülmüş bir hızın sabit tutulması gibi üstün bir özelliği kapsar.BMW‘niz ile önde seyreden araca yaklaştığınızda aracınız otomatik bir fark edişle durumu algılar ve mesafeyi sabit tutar.

Hi-Fi Professional Logic7

Hi-Fi sistemi, ses formatlarının tümünü on üç hoparlör yardımı ile yüksek kalitede yansıtır. Altı hoparlör dört kapıya ve arka cam önüne yerleştirilmiştir. Kokpitin tam altında da bir hoparlör mevcuttur.217 mm çaplı Subwoofer’lar ise ön koltukların hemen altındadır. Bas sesler arabanın her köşesine eşit bir miktarda dağılır.

Adaptif farlar

Virajlar alınırken, sensörler araç hızını, savrulma oranını ve direksiyon açısını tespit edenadaptif far çalışma sistemi, sonrasında virajın yerleşimine uygun bir biçimde xenon farların yönünü ayarlayarak yolun ileri kısımlarında yüksek düzeyde aydınlanma sağlar.

Ve 2016’nın yeni G12 BMW 7Serisi

BMW, G12 adı verilen yeni BMW 7 serisini tanıttı. Amiral gemisi modeli olarak adlandıran 7 serisi sizi daha fazla lüks ve daha fazla üstün teknoloji ile buluşturuyor. Yepyeni bir dizayna sahip. Üstelik eskisine oranla 130 kg daha hafif. 6 silindirli ve V8 seçenekleri sunuyor. 8 ileri Steptronic otomatik şanzıman,Executive Drive Pro adı verilen aktif şasi sistemi, Adaptif modu bulunan Driving Experience Control butonu ve BMW Laserlight (lazer farlar),yere “hoş geldiniz” yazan aydınlatma, masaj fonksiyonlu lüks koltuklar, Sky Lounge Panorama adlı cam tavan yeni serinin öne çıkan özellikleri arasında.

2016 BMW X 1deBMWnin yenilediği modellerden bir diğeri.

Yeni yılda “gerçek sürüş keyfini” yaşamanız dileği ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat