2017 Volkswagen CC

Araba sektörü yeni gelişimler ve yeni teknolojiler ile kendini her zaman için geliştirmektedir. Sektör içerisinde yer olan Volkswagen ise Dünya’da en çok satış yapan başarılı Alman firması olma özelliğini taşımaktadır. Alırken kazandıran ve satarken daima başarılı bir politika izleyen bu modeller sayesinde daima sizlerde kaliteli bir sürüş keyfi yaşamaktasınız.

Volkswagen araba modelleri ile de farkını bir kez daha ispatlamayı başarmıştır. Volkswagen CC ise bu sektörde yer alacak en mükemmel araba olma özelliğini şimdiden almış durumdadır. Tanıtımda birçok kişinin gözlerini alamadığı araçta birçok yenilik ve birçok farklılık kullanıcılarını beklemektedir. Genel olarak bu modelde tamamen yenileme söz konusudur. Başta motor aksamında başlanarak tasarımda, özelliklerde yenilik araç içerisine dâhil edilmiştir.

2017-volkswagen-cc-ozellikleri

Motor ve Performansta İyileştirme

Firmanın başarılı bir şekilde üretimini yaptığı 2017 Volkswagen CC özellikleri ile de ön plana çıkmayı başarmıştır. Bir önce ki modellerinde yaşanan fazla yakıt sıkıntıları, hızlanma sistemlerinde ani performans kayıplarını tamamen bu model ile ortadan kaldırmıştır. Elektronik yakıt sistemlerini kullanarak şehir içerisinde yakıt kullanımını yarıya kadar indirmesi beklenilmektedir. Ürünün motor ve performans kısmında yapılan tek açıklama ise Volkswagen CC artık hatasız bir şekilde geleceğidir. Yani hızlanma sistemlerinde iyileştirmeler ve yakıt tasarrufları bu modelde sizleri beklemektedir. Atik ve seri olmasında ise ileri bir teknoloji kullanılmıştır.

Tasarım ve Renk Seçeneklerinde Farklılıklar

2017 Volkswagen CC modelinde müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır. Marka alışmış tasarımlarının bir adım önüne geçerek daha farklı ürün ortaya koymaktadır. Genel olarak incelendiği zaman keskin hatları ve şık görüntüsü olduğu aşikâr bir durumdur. Renk seçeneklerinde ki farklılıkla ise sarı, kırmızı, gri renklerinin artık pazardaki yerini alacak olmasıdır. Arabalarda çok tercih edilmeyen sarı renk ise Volkswagen CC modelinde tanıtım aşamasında ön plana çıkmıştır. İç tasarımda ise deri kumaşların tercih edildiği ve buna bağlı olarak da koyu renklerin kullanıldığı ortaya çıkmaktadır.

Son Dönemi En İyi Teknolojisi

Yeni bir araç teknolojisini içerisinde barındıran bu modelde DSG vites kumandaları, Türkçe dil eklentisi bulunan dokunmatik ekran, fren panelinde elektronik sistem, anahtarsız çalıştırma, görsel park desteği, anti blokaj bulunan fren sistemi, yorgunluk tespiti ve anında müdahale gibi özellikler bulunurken şerit takip sisteminde ve yokuş desteği özelliğinde de ciddi iyileştirmeler ortaya çıkmıştır. Henüz fiyatı açıklanmasa da 2017 Volkswagen CC pazarda başarılı bir satış politikası izleyeceği birçok otorite tarafından lanse edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat