2017 Ford Mondeo

Yaşam alanlarımızın her anında kullanmakta olduğumuz arabalar sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Teknoloji ile araba motorları sektörü ileriye taşıdıkları yeni prensipleri ile birçok araçta farklılıklar ortaya çıkarmıştır. Yeni araba modelleri ise bu sistemlerin neredeyse hepsini bünyesinde barındırmaktadır.

Araba pazarında Ford markası daima ön plana çıkmaktadır. Genel klasman da Dünya’da en çok satılan ikinci araba markası olması ile de kendini daima geliştirmektedir. Ford Mondeo modeli ile de bu sektör içerisinde kalitesini ve varlığını bir adım öteye taşımıştır. Son teknolojinin ve son sistemlerin kullanıldığı bu araçta sizlere birçok farklılık birçok yeni özellik beklemektedir.

ford-mondeo

Motor ve Performans

Ford araba modelleri arasında kendini ön plana çıkan Mondeo ürünü birçok konuda farklılıklar sağladığı gibi performans alanında da farklı sistemleri kullanmıştır. 1.5 EcoBoost 160PS A/T benzinli modelinde şehir içi 8,7 şehir dışı 4,9 litre yakıt tüketirken ortalama olarak ta yaklaşık 6,3 litre tüketimi ile ön plana çıkmaktadır. 1.6 TDCİ 115PS M/T dizel modelinde ise şehir içi 4,8 litre şehir dışı 3,8 litre yakıt tüketmektedir. 2.0 TDCİ 180PS A/T modelinde şehir içi 5,3 litre yakıt tüketirken şehir dışı 4,4 litre yakıt tüketimi ile ön plana çıkmaktadır.

Tasarım ve Renk Seçenekleri

Ford Mondeo 2017 modeli tasarım ve farklı renk seçeneklerinin yanı sıra sizlere birçok alanda da başarılı bir şekilde hizmet etmektedir. Orta sınıf araçların içerisinde yer alan modelde neredeyse lüks sınıflarda kullanılan konfor ve teknolojik donanımlar kullanılmıştır. Tasarımında ise alışmış sistemlerin dışına çıkarak modern ve klasik çizgileri aynı anda sunmaktadır. Renk seçeneklerinde ise sizleri farklı renk seçimleri beklemektedir. Siyah, beyaz gibi renklerin yanı sıra füme, kırmızı, mavi, lacivert, kahverengi gibi birçok farlı renk ile hitap etmektedir. İç tasarımına gelecek olursak da modern çizgiler Ford Mondeo ürününde fazlasıyla kullanılmıştır.

Satış Fiyatları

Pazara hızlı bir giriş yapan Ford Mondeo fiyatları ile de kendisinden söz ettirmektedir. Performans ve fiyat alanında sizlere başarılı fiyatlar sunmaktadır.

Benzinli fiyatları;

  • 5L EcoBoost 160PS 6 İleri Otomatik Style 110.595 TL
  • 5L EcoBoost 160PS 6 İleri Otomatik Titanium 133.655 TL

Dizel fiyatları ise;

  • 6L TDCi 115PS 6 İleri Manuel Style 110.595 TL
  • 0L TDCi 180PS 6 İleri PowerShift Style 183.635 TL
  • 6L TDCi 115PS 6 İleri Manuel Titanium 123.750 TL
  • 0L TDCi 180PS 6 İleri PowerShift Titanium 207.135 TL

Sizlerde yukarıda yer alan fiyatlar ile kaliteli ve konforlu bir sürüş keyfi yaşamak için Ford Mondeo modeline sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşın

HEMEN TEKLİF ALIN

SON YAZILAR

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
0532 297 94 69

2015 Hemenotosat.com Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.

Open chat